İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Duyurular

21

BAYRAKTAR’DAN, DR.GÜLŞAH YILMAZ’A HAYIRLI OLSUN  ZİYARETİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Akyazı İlçe Sağlık Müdürlüğüne tekrar atanan Dr.Gülşah Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Bayraktar, 694 sayılı KHK ile Sağlık Bakanlığı tek çatı altında birleştirildi. Yeniden yapılanmaya giden sağlık teşkilatı İl Sağlık Müdürlüğü atamalarından sonra, İlçe Sağlık Müdürlüğü atamalarını da yeniden değerlendirmeye alınmıştı.

Bu değerlendirmeler sonucunda uzun süredir yürütmekte olduğu  Akyazı İlçe Sağlık Müdürlüğüne tekrar Dr. Gülşah Yılmaz atandığından kendilerine  göreve tekrar getirilmesinden dolayı  hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Kendilerine ATSO olarak bu güne kadar destek olduğumuz gibi bundan sonra da her türlü yardımlarda destekte  bulunacağımızı bildirdim, dedi.

Bu ziyaretten mutluluk duyduğunu belirten Dr. Gülşah Yılmaz’da ATSO Başkanımız Z.Şinasi Bayraktar’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirti ve ayrıca bu güne kadar yürüttüğüm bu görevi layıkıyla aynı şekilde yürütmeye devam edeceğini dile getirdi.

 

 

 

 

Okunma Sayısı: 1093
resim

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç