Akyazi
+14°C

Yük.: +14°

Düş.: +14°

Pe, 28.04.2016

Haberler

KROMTEL FABRİKASINA ZİYARET

  • 16.02.2021
  • akyazitso

 

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şinasi Bayraktar’ın ilçe sınırları içinde bulunan sanayi kuruluşlarına yapmakta olduğu ziyaretlerini sürdürüyor.

 ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar son ziyaretini Kromtel Sanayi ve Tic. A.Ş. ye yaptı. 12.000  m²   alan üzerine kurulu 8000 m² kapalı alanlı   fabrika Servis Center hizmetleri kapsamında tam kapasite ile faaliyetine devam eden  her nevi minimum 3mm ye kadar Saç bant ve dilme işlemi, Fason dilme, Sac Bant doğrultma ve boy kesme işlemleri son teknoloji makine parkıyla, talep edilen ölçülere göre uluslar arası standartlara uygun şekilde üretim yapıldığı bilgisini aldı.

 Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Bayraktar, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi; Sanayi kuruluşlarımız bizim için çok önemlidir. İlçemiz sınırları içinde ne kadar çok fabrika olursa işsizliğe de o nispette çare bulunmuş sayılır. O nedenle sanayi kuruluşlarımız bizim için önemlidirler ve bende ATSO başkanı olarak zamanımın el verdiği ölçüler dahilinde bu kuruluşlarımızı tek tek gezip çalışmaları ve sorunları ile ilgili olarak bilgiler alıyorum ve sorunlarını çözmede onlara yardımcı olmaya çalışıyorum, dedi

KROMTEL FABRİKASINA ZİYARET
KROMTEL FABRİKASINA ZİYARET