Akyazi
+14°C

Yük.: +14°

Düş.: +14°

Pe, 28.04.2016

Haberler

ATSO’DAN SUNPARADİSE ZİYARET

  • 16.02.2021
  • akyazitso

 

ATSO Başkanı BAYRAKTAR Meclis başkanı Muzaffer BAŞER ve Odamız Genel Sekreteri Harun BAYRAK ile fabrika ziyaretlerini sürdürüyor.

ATSO Başkanı Şinasi BAYRAKTAR SUNPARADİSE ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’ ne ziyarette bulundu. SUNPARADİSE ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Fabrika  Genel Müdürü Dürser Çağatay BÖLÜKBAŞI’ ve Mali işler direktörü  Oğuz Kağan DAĞ ‘dan  çalışmalar hakkında bilgi alan Bayraktar, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi “2020 yılı kolay bir yıl olmadı. Yaşanan bütün güçlüklere rağmen Akyazılı Sanayicilerimiz ihracat rakamlarını yeni rekorlarla süslediler ve istihdam noktasında ise herhangi bir kayıp vermeden üretimlerine devam etdiler. Yapmış olduğumuz ziyafetlerde ihracat rakamlarında herhangi bir sıkıntı olmadığını görmek bizleri bir nebze olsun mutlu ediyor.  Ülkemizi ve dünyamızı etkisi altına alan covid 19’un üyelerimize vermiş olduğu zararları telafi edebilmek için üst kuruluşumuz ve gerekli bakanlıklarla video konferans üzerinden görüşmeler yaparak üyeleremizden gelen istek ve talepleri ilettik ve bu iletilen talepler üst kuruluşumuz TOBB ve gerekli bakanlıklardan karşılık bularak bizlere ve sanayicilerimize geri döndü. Bu zor zamanlarda üretimini durdurmadan ihracatta yeni rekorlara imza atan kuruluşlarımızı, ekonomiye ve katma değere katkı sağlayan üyelerimizi tebrik ediyor ve başarılar diliyorum dedi.

Başkan Bayraktar ; ATSO olarak zamanımın el verdiği ölçüler içinde   yönetimimiz ile kuruluşlarımızı tek tek gezip çalışmaları ve sorunları hakkında  bilgiler alıyorum ve sorunlarını çözmede onlara yardımcı oluyoruz dedi.

Fabrika Müdürü Dürser Çağatay BÖLÜKBAŞI  işleme hakkında bigi verdi BÖLÜKBAŞI  Sunparadise  yıllık 2000 ton Alüminyum kullanarak 250 bin metrekare Alüminyum doğrama üretme  kapasitesine sahiptir. SUNPARADİSE ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  56.026 metrekare  alan içinde 15.468  bin metrekare kapalı alana sahip olan  ve 267 personel ile hizmet veren köklü bir firmadır  dedi.

 Fabrika Müdürü Dürser Çağatay BÖLÜKBAŞI  ATSO başkanı Bayraktar’ın yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve kısa aralıklarla bizleri ziyaret eden başkanımızla bilgi alış verişi yapıyoruz dedi.

Başkan BAYRAKTAR ; Bölükbaşa vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkür etti başarılar diledi.

ATSO’DAN SUNPARADİSE ZİYARET