İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

Başkan Bayraktar'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

  • 14.07.2022
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi BAYRAKTAR, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama paylaştı.

Başkan Bayraktar mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Hain darbe girişiminin altıncı yılında Türk Milleti’nin yazdığı kahramanlık destanı ve vatanı için göstermiş olduğu cesaretin onurunu hep birlikte bir kez daha yaşıyoruz. Dünyaya demokrasi dersi veren, Bayrağına, Devletine, kutsal değerlerine sahip çıkan bir Milletin ferdi olduğumuzdan dolayı gurur duyuyoruz.

Gerçekleştirilmeye çalışılan demokrasi katline karşı Milletimiz gereken cevabı vermiş, demokrasisine, sahip çıkma konusunda tarihte benzeri görülmeyen bir mücadele sergileyerek hâkimiyetin kayıtsız şartsız milletin olduğunu yine tescillemiştir.

Türk Milleti, demokrasi ve hukuk devletine olan bağlılığın sözde kalmadığını bir kez daha ispatlamıştır. Bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için bu mücadelelerimizi kendimize ders olarak görmeye devam edeceğiz.

İş dünyası olarak bize düşen görev; özveriyle çalışmak ve var gücümüzle ülkemiz ve gelecek nesillerimiz için üretmeye devam etmektir. Üst kuruluşumuz TOBB başta olmak üzere ülkemizdeki tüm oda/borsa ve mesleki kuruluşlar Türkiye için her zaman ellerini taşın altına koymuş ve koymaya da devam edecektir.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle vatanımıza ve demokrasimize karşı yapılan hain kalkışmaya direnen asil Milletimiz başta olmak üzere bu uğurda can veren kahraman demokrasi şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.”dedi.

 

  • Başkan Bayraktar'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
  • Başkan Bayraktar'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
  • Başkan Bayraktar'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç