İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO VE ÖZEL ADATIP HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI.

  • 19.07.2022
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası ile Özel Adatıp Hastanesi Sakarya Şubesi arasında Kurumsal antlaşma protokolü imzalandı. 

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z. Şinasi Bayraktar ve Hastane yönetimi arasında yapılan karşılıklı görüşmeler neticesinde  muayene, tetkik, genel ve özellikli ameliyatlarda %25  check –up uygulamalarına %40’a varan indirim uygulanacaktır.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve istihdamlarına  avantaj sağlayan protokol, Özel Adatıp Hastanesi Sakarya  Şubesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Pınar Erdağ ve Akyazı Ticaret ve  Sanayi  Odası Genel Sekreteri Harun Bayrak arasında imzalandı. 

Bayrak; Üyelerimizin faydaları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün Özel Adatıp Hastanesi Sakarya  Şubesi ile indirim protokolü imzalamak için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Protokolümüz kapsamında, Odamız üyeleri ve 1. derece yakınları, kurum kimliklerini gösterdiklerinde Özel Adatıp Hastanesi Sakarya  Şubesi’nden alacakları sağlık hizmetlerinde avantajlı fiyatlarla faydalanabilecekler. Hizmetin sunulmasında katkıları olan Özel Adatıp Hastanesi Sakarya  Şubesi Genel Müdür yardımcısı Önder Altun  ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, protokolümüzün iki tarafa da hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

  • ATSO VE  ÖZEL ADATIP HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç