İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR PROTOKOL BAYRAMLAŞMASINA KATILDI.

  • 19.07.2022
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar Kurban Bayramı dolayısıyla protokol üyeleri bir araya gelerek bayramlaştı.

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi’nin bayramlaşma programı Kurban Bayramı’nın birinci günü Alparslan Türkeş Parkı’nda gerçekleştirildi.  

Bayramlaşma programına Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z. Şinasi Bayraktar’ın yanı sıra Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, İlçe Kaymakamı Yakup Güney, Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Ali Şener Bayraktar, İlçe Jandarma Komutanı Semih Gümüşbaş, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Fehmi Talay, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Özer, Mehmet Öztürk ve Mehmet Çakmak, Siyasi Parti temsilcileri, STK ve Oda Başkanları, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar, İlçe protokolü ve basın mensupları katıldı.

Atso Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ve Belediye Başkanı Bilal Soykan, Kaymakam Yakup Güney bayramlaşma programı sonrasında ilçe protokolü ile birlikte yeni hizmet binasına taşınan Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ve ziyaret ettiler.  İlçe Jandarma Komutanlığı’nı da ziyaret eden ilçe protokolü görevi başındaki personellerin bayramlarını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Protokol heyeti daha sonra Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Akyazı Grup Amirliği’ni ziyaret ederek itfaiye personelleri ile bayramlaştılar. Bayramlaşma Akyazı Devlet Hastanesi çalışanlarına ziyaret ile son buldu.

  • ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR PROTOKOL BAYRAMLAŞMASINA KATILDI.
  • ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR PROTOKOL BAYRAMLAŞMASINA KATILDI.
  • ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR PROTOKOL BAYRAMLAŞMASINA KATILDI.
  • ATSO BAŞKANI BAYRAKTAR PROTOKOL BAYRAMLAŞMASINA KATILDI.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç