İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO’dan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Aksoy Ağtürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  • 07.09.2022
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zafer Şinasi Bayraktar İlçemize yeni atanan Jandarma Komutanı Binbaşı Aksoy Ağtürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ATSO Başkanı Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Öztürk ile İlçemize atanan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Aksoy Ağtürk’e ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Başkan Bayraktar, Sivil Toplum Örgütü olarak İlçe jandarma Komutanlığı’nın çalışmalarına her zaman destek ve katkı sunmaya hazır olduklarını belirtti. Huzurumuz, birlik beraberliğimiz güvenlik görevlilerimizin canları pahasına verdikleri mücadeyle oluyor. Bu nedenle görevi başında mücadele veren tüm güvenlik güçlerimize görevlerinde başarılar dilerken, İlçe Jandarma komutanı Binbaşı Aksoy Ağtürk’e İlçemize atanması sebebiyle tebrik etti, görevinde başarılar diledi.

Binbaşı Aksoy Ağtürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zafer Şinasi Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Öztürk’e teşekkür etti.

  • ATSO’dan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Aksoy Ağtürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti
  • ATSO’dan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Aksoy Ağtürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç