İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO BAŞKANI 2022/2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINI KUTLADI

  • 13.09.2022
  • akyazitso

 ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z. Şinasi Bayraktar 2022/2023 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması sebebi ile kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Bayraktar; Eğitim, üzerinde titizlikle durulması sahiplenilmesi gereken, kararlılık isteyen ve süreklilik taşıyan uğraş dolu bir süreçtir.

Günümüz dünyasında, toplumların çağdaşlık düzeyi eğitimde yakaladığı başarı, sahip olduğu bilim ve teknolojinin kullanması ile ölçülmektedir. Geleceği inşa edecek olan çocuklarımızın yetişmesinde en büyük paya sahip olan değerli öğretmenlerimizin daima yanında olup en büyük destekçileri olmaya devam edeceğiz. Çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için Eğitim’in şart olduğu tartışmasız bir gerçektir.

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete göçmüş tüm öğretmenlerimizi saygıyla ve minnetle anıyor, 2022-2023 Eğitim ve Öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar getirmesini temenni ediyorum dedi.

  • ATSO BAŞKANI 2022/2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINI KUTLADI

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç