Akyazi
+14°C

Yük.: +14°

Düş.: +14°

Pe, 28.04.2016

Haberler

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi BAYRAKTAR, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

  • 22.05.2020
  • akyazitso

 

Bayramların, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiği; özel günler olduğuna vurgu yapan Başkan BAYRAKTAR, "Bu mübarek Ramazan Bayramının da, anlamına uygun hoşgörü ve barış ortamı içerisinde geçirilmesini diliyorum" dedi. "Bu yıl Ramazan Bayramı'nı belki de sadece çekirdek ailemizle geçireceğiz" diyen Başkan BAYRAKTAR mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Rahmet ve mağfiret ayı olan bir Ramazan-ı Şerif'i daha geride bırakmanın ve mübarek Ramazan Bayramı'na ulaşmanın sevinicini hep birlikte yaşıyoruz. Rabbimizin bize nimeti olan dini bayramlar; birlik, beraberlik, kardeşlik ruhumuzu pekiştirmesi, her türlü kırgınlıkları unutturması bakımından çok önemli bir fırsattır. Her ne kadar tüm dünyanın mücadele ettiği Covid-19 salgını sebebi ile ülkemizde uygulanacak sokağa çıkma yasağından ötürü bu Ramazan Bayramını sevdiklerimizden ayrı geçirecek olsak da; kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız. Bu yıl Ramazan Bayramı'nın manevi ruhuna uygun bir şekilde, tedbirler elden bırakılmaksızın kutlanması ve bu musibetten biran önce kurtulmak en büyük temennimizdir. Tüm ticaret erbaplarımıza ve Akyazı halkına sağlıklı, hep bir arada geçireceğimiz huzur içerisinde nice mutlu bayramlar diliyorum." dedi.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi BAYRAKTAR, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.