Akyazi
+14°C

Yük.: +14°

Düş.: +14°

Pe, 28.04.2016

Haberler

Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneğinden Atso’ya Ziyaret

  • 14.04.2021
  • akyazitso

Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Çetin Sarı ve dernek başkan yardımcısı Ekrem İlhan Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar'ı makamında ziyaret etti. 

Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Çetin Sarı Akyazı sanayi sitemizde doluluk had safhada olduğunu sanayimizde iştigal etmesi gereken esnaflarımız gerek kiralık gerekse de satın almak istese dahi dükkan bulmakta sıkıntı yaşamaktadır mevcut sanayinin talebi karşılayamadığını yeni sanayi alanlarının ilçemize kazandırılması yönündeki talebini Başkan Bayraktar’a iletti.

Başkan Bayraktar; Mevcutda bulunan Kuzuluk sanayi bölgesine ek olarak 1/5000 ölçekli sanayi bölgesinin çalışmalarının devam ettiğini ve belediye imar işlerinden sorumlu belediye başkan yardımcısı Ünal Gündüz’ün de vermiş olduğu bilgiler neticesinde imar durumu çalışmaları devam eden sanayi bölgesinde 100 bin metre kare alanı sanayi sitesi esnafına tahsis edilerek sanayi sitesi  esnafının sıkıntılarının ortadan kalkacağını ifade etdi. Başkan Bayraktar ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Akyazı Sanayi Sitesi Koruma Kollama ve Yaşatma Derneğinden Atso’ya Ziyaret