İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

Yönetim Kurulu Başkanımız Z.Şinasi BAYRAKTAR'ın Mevlid Kandili Mesajı

  • 17.10.2021
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar'ın, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Başkan Bayraktar, mesajında şu ifadelere yer verdi:


"Âlemlere rahmet olarak gönderilen ve ahlakıyla bütün insanlığa örnek olan Peygamberimiz Hazreti Muhammed (sav)'in doğduğu gecenin kutlandığı Mevlid Kandili'ne ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.


Sevgili Peygamberimizin (sav) doğumuyla birlikte, insanlığın önünde aydınlık bir devir açılmıştır. Bu bakımdan Mevlid Kandili'ni, Peygamber Efendimizi (sav)  ve onun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul etmeliyiz. Bütün insanlığın kurtarıcısı olan Sevgili Peygamberimizin (sav) güzel ahlakını kendimize örnek almalı, bizlere sunduğu bütün değerleri ve yol gösterici öğütlerini hayatımızın her alanında uygulamalıyız. Engin hoşgörüsü, adaleti, merhameti ve mütevazılığıyla bütün insanlığa kucak açan Sevgili Peygamberimiz (sav), gerek hayat tarzı, gerekse ilahi söz ve davranışıyla insanlığın yolunu aydınlatmıştır.


Bu gece, Müslümanlar arasında yüzyıllardan beri büyük bir coşku ile kutlanmakta, Sevgili Peygamber Efendimiz (sav) derin bir sevgi ve saygı ile anılmaktadır.


Bu duygular içerisinde; ülkemizin birlik ve beraberlik içinde, insanlığın barış, huzur ve duaların kabulü temennisi ile İslam âleminin Mevlid Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim."

  • Yönetim Kurulu Başkanımız Z.Şinasi BAYRAKTAR'ın Mevlid Kandili Mesajı

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç