İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO Başkanı Bayraktar’dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

  • 24.11.2021
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z. Şinasi Bayraktar, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutladı. 

 

Başkan Bayraktar mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
        Millî, manevî, insanî, ahlâkî ve kültürel değerlerimizi içtenlikle benimseyen, bunları geliştiren ve koruyan, ailesini, vatanını ve milletini gönülden severek bunları yüceltmek için sürekli çaba harcayan öğretmenlerimiz, yaşadıkları zorluklara rağmen özverili çalışmalarıyla, toplumumuzu münevver hale getirebilmek için var güçleriyle çalışmaktadırlar. Çağdaşlaşmanın, modernleşmenin, kalkınmış ve mutlu bir toplum olmanın yolu da şüphesiz ki; eğitimden geçmektedir. Günümüz modern toplumlarına baktığımızda halklarını donanımlı ve birikimli kılmak adına eğitime büyük önem vermekte olduklarını görürüz. Zira bir milletin yarınları anlamına gelen çocuklarına ve gençlerine yapılan yatırım, o milletin yarınlarına yapılan yatırımdır. 
 
          Böylesi anlamlı bir günde tüm öğretmenlerimizin, eğitimcilerimizin ve Milli Eğitim camiasının 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar diler, ebediyete göç eden tüm öğretmenlerimize ’de Allah'tan rahmet diliyorum dedi.

           

  • ATSO Başkanı Bayraktar’dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç