İletişim Hattı +90 (264) 418 84 85
Haberler

ATSO’DA YENİ DÖNEMİN İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI.

  • 16.11.2022
  • akyazitso

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 döneminin İlk Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı Muzaffer Başer, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katılımı ile Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Dönemin ilk meclis toplantısının açılış konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar toplantıya başlamadan önce Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin odamıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.  Bu meclis çatısı altında hizmet verme imkanı sağlayan tüm üyelere teşekkürlerini iletti. Yeni dönemde de kaldığımız yerden birlik ve beraberlik içinde çalışarak ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından meclis toplantısında gündemin ilk maddesi yeni yapılacak olan kurum binasının yapım aşaması oldu. Toplantı da Genel Sekreter Harun Bayrak tarafından Kurum binasının proje sunumu yapıldı. Karşılıklı istişareler yapıldıktan sonra toplantı sona erdi.

 

  • ATSO’DA YENİ DÖNEMİN İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI.

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç